Cena za cvičení

všechny lekce jógy za 120 Kč. 🙂

 

Cena cvičení  je různá podle typu cvičení – některé platíte přímo lektorovi .. věnujte pozornost popisku v rozvrhu  – to jsou ty, na které se hlásíte u lektora (či kung, sm systém).

Cena kurzů je individuální.

Cena kreditních lekcí  platí při placení kredity, které jste si zakoupili předem a sami jste se přihlásili přes rezervační  systém.

Chceme to dělat formou kreditů, protože budeme nabízet různé slevové akce a protože nám to umožňuje přihlašování předem na lekce a představu, kolik lidí přijde :).

Kredity můžete nakupovat převodem na účet (a my vám pak vystavíme fakturu)

2701210915 / 2010

nebo zatím  hotově ve studiu.  V obou případech je možné si zakoupit i jen 1 nebo 2 hodiny (tj. 120 nebo 240 Kč), abyste neriskovalli, že si zaplatíte víc, a pak se vám u nás nebude líbit. Ale budeme raději, když si posléze koupíte kredity za větší částku najednou (ať furt nevystavujeme faktury na stokoruny). 

Pokud nemáte zakoupeny kredity, nemůžete si rezervovat lekci online a nemůžeme zaručit, že když se na lekci dostavíte, bude místo.

Nebo je také možné, že se lekce neuskuteční pro málo přihlášených zájemců – a vy byste třeba situaci zachránil/a, ale to my nemůžeme vědět. A taky se nedozvíte, že se lekce zrušila a můžete narazit na zamčené dveře při příchodu.

            Platnost kreditů je v této chvíli časově neomezená. 

 

Ceník masáží  Katka tel. 775505519: