Flying jóga

Cvičíme  flying jógu..

Létací jóga je nový fascinující cvičební styl, který vznikl v USA a nyní uchvátil také Evropu. Jedinečný specifický účinek tohoto cvičení je prodlužování a posilování svalů celého těla, s tím spojený proces spalování a odbourávání tuků, dekomprese páteře, hydratace kloubů, maximální okysličení a hlavně stimuluje produkci endorfinu v mozku! Létací jóga je vytvořena tak, aby byla vhodná, proveditelná a oslovující každého s ohledem na tělesné schopnosti a věk klientů. Umožňuje pohyb v 3D prostoru v neuvěřitelných pozicích a tvarech, ve stavu beztíže, pomocí speciální houpací sítě.

Proč se ale nedržet pouze klasické jógy, když většina pozic se zdá být shodná?
Díky nezastupitelným polohám, ve kterých je tělo vyvěšené, čímž se uvolní celý kosterní a kloubní systém našeho skeletu (zejména pak páteř, a to naprosto jedinečným způsobem), je síť i výborným vylepšením dalších pozic, ve kterých můžeme jejich účinky ještě prohloubit. Nestabilní podložka totiž nutí hluboký systém posturálních svalů k intenzivnější práci a neustálému vyrovnávání drobných disbalancí, a tak dojde k mnohem náročnější svalové stimulaci. Na druhou stranu nám zavěšení a vytažení ze sítí pomůže k ještě lepšímu a dokonalejšímu protažení. Plynulé, pomalé houpání uvolní a relaxuje klouby a vyživí jejich chrupavky, vyplaví endorfiny a dochází ke stavu komplexního zklidnění.

Výhody Flying Yogy:
– zlepšuje fyzický i duševní stav
– tvaruje postavu
– účinně posiluje bříšní svalstvo i svaly celého těla
– zvyšuje flexibilitu a vytrvalost
– napomáhá redukovat váhu
– dodává vitalitu
– uvolňuje napětí v těle

Buďte kreativní a hraví, zpestřete si své cvičení. Bude to pro Vás dřina, ale zároveň relaxace.
CO NA SEBE?
Nejvhodnější je přiléhavé sportovní oblečení (legíny), těsnější triko s rukávem (NE tílka). Vzhledem k jemnému materiálu sítě, je nezbytné všechny šperky sundat. V případě, že je nelze vyjmout doporučujeme alespoň přelepit náplastí. Legíny ani triko nesmí mít kovové aplikace ani zipy!! Na lekci si vezměte ručník a láhev s pitím. Před hodinou nejíst aspoň 1,5 -2 hod před lekcí.

Zanechte vzkaz

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *