Jsme tady od 2017

  • Tehdy vzniklo studio Jako v Bavlnce, které chce poskytovat zájemcům služby pro tělo i duši.
  • Chceme Vám pomáhat na Vaší cestě ke spokojenému životu.
  • A spokojený život se žije lépe, když je člověk sám se sebou spokojený, když ho nic nebolí, může se hýbat, má přátele, se kterými si rozumí, má touhy a přání, za kterými jde, a které se plní.
  • Chceme Vám s tím pomoct. Aspoň s některými z těchto položek 🙂

Náš jóga tým pro Vás od ledna 2023:

Pavlína –  psycholožka, cvičitelka jógy pro ženy jako jsem já

„Asi jsem musela koupit jógové studio, aby si mě jóga taky přitáhla. Cvičím jógu pro opravdu úplné začátečnice.  U nás nikoho nekritizujeme, nezesměšňujeme, ani se neporovnáváme. Každý máme svoje možnosti a svoje omezení. Moje hodiny jsou pro každou ženu bez ohledu na věk, tvar či hmotnost.  Na stupnici 1-5, kdy 1 je nejméně náročná a 5 nejvíce,  je moje jóga rozhodně 1. Můžete to zkusit bez ohledu na to, kolik je vám let a kolik máte kg, a jak moc jste ztuhlé, neohebné, bolavé. Jsem dobrým důkazem, že nikdy není pozdě začít 🙂 Mám nadváhu a pořád mě ještě bolí klouby. Ale zlepšuje se to 🙂 “

 

Bohdana –  klidná jóga

„Jóga je cesta. Je pro mě cestou sama k sobě a také k lidem.“

Na stupnici 1-5, kdy 1 je nejméně náročná a 5 nejvíce,  je moje jóga na stupni 2.

 

Kris

Mladá jóginka, čerstvá maminka. Studentka ashtanga jógy. Má v úmyslu dostat se zpět do formy. Její lekce jsou vhodné jak pro začínající s jógou, tak pro zkušenější. Snaží se lekcemi provázet tak, aby si při praxi každý našel to své, co v daný okamžik nejvíce potřebuje. Pro někoho je to protažení se, pro jiného meditace, pro dalšího oboje. A pro ty, co chtějí, malá lymfatická masáž na konci lekce. Na stupnici 1-5, kdy 1 je nejméně náročná a 5 nejvíce,  je moje jóga na stupni 2-3.

Bohunka

NAMASTE  Jmenuji se Bohuslava Kvarčáková. Józe se věnuji 15 let, základy jógy jsem získala na mnoha kurzech v ČR, ale také v Indii. Nabízím lekce klasické jógy v trvání 90 minut pro aktivní ženy jakéhokoliv věku.

MASÁŽE A JINÉ UŽITEČNÉ VĚCI PRO TĚLO

Masérka Katka – luxusní masáže ťapek, lymfy, a dalších částí těla

Vždycky veselá, nezdolná optimistka, která přes výuku na ZŠ až po distribuci směrnic vystřídala různé práce. Nejvíc ji však baví léčba lidských bolístek. Ať už bylinkami nebo masážemi. Poskytuje masáže klasické zdravotní, čínské reflexní a lymfatické. Po praxi v Sanatoriu Klimkovice bere práci v Bavlnce jako procházku růžovou zahradou:-).