Masáže Petr


MÁME TAKY MASÉRA: říká si  PETR TIBEŤAN  tel.:  776613872

HOT STONES  nebo BAMBUSOVÁ MASÁŽ  nebo THAJSKÁ MASÁŽ NOHOU

60minut-450kč,90minut-650kč,120minut-850kč

LOMI LOMI, havajská masáž:   60minut-420kč, 90minut-620kč, 120minut-820kč

ČOKOLÁDOVÁ MASÁŽ nebo THAJSKÁ TRADIČNÍ

60minut- 500kč, 90minut-750kč, 120minut-950kč

Další nabídka: Bali masáž, Indická masáž hlavy a obličeje

POPIS MASÁŽÍ:

HAWAJSKÁ MASÁŽ: Neexistuje mnoho masáží, které by dokázaly navodit takový pocit harmonie a ladnosti jako právě Havajská masáž.

Havajská masáž je terapie, jejíž základy spočívají v použití speciálních havajských technik, využívajících nejen prstů a dlaní, ale i předloktí, které díky své rytmice a provedení, mají vysoký terapeutický a relaxační účinek.

V žádném případě tato masáž nebolí!

Je to velice účinná, a přitom maximálně relaxační masáž.

Tato masáž je označována za PERLU mezi ostatními terapiemi. Tato masáž zahrnuje masáž rukou, dekoltu, nohou zepředu, nohou zezadu, hýždí, zad a šíje. Jedná se o jednu z nejluxusnějších masáží.

Účinky masáže: ○stimuluje krevní oběh a lymfatický systém ○hluboce relaxuje a harmonizuje ○odstraňuje svalovou bolest, únavu a napětí ○uvolňuje kloubní spojení ○pomáhá detoxikaci organismu

THAJSKÁ TRADIČNÍ MASÁŽ: Je to prastará přirozená léčebná metoda. V Současné době je velmi rozšířená a užitečná. Je tomu tak proto, že je velmi bezpečná, bez vedlejších účinků, protože nepoužívá žádné chemické preparáty a provádí se „přes oblečení“.

Hlavní její předností je hřejivý účinek.

Umění Thajské masáže bylo předávané z generace na generaci.

Kontraindikace: s Vámi probereme osobně před masáží.

Působí pozitivně na: únavu, problémy s trávicí soustavou, záda, uvolňuje blokády na jednotlivých drahách, kloubové těžkosti a svalstvo..

Působí proti depresím, pasivitě a svalovým tonusům.

BAMBUSOVÁ MASÁŽ: Tato masáž je velice účinná procedura, která má vynikající uvolňující, zklidňující, reflexní a lymfatické vlastnosti. Při bambusové masáži se používá bambusových tyčí různých velikostí určených pro dané partie těla. Je vhodná jak pro muže, zejména pro sportovce, neboť stimuluje nervová a svalová vlákna, tak i pro ženy, které uvítají její blahodárný vliv zejména na celulitidu a otoky. Nedoporučuje se příliš štíhlým lidem. Při bambusové masáži se pracuje s tlakem a daným typem bambusové tyče, které jsou nahřáté na příjemnou teplotu. Spojením této masáže a BIO olejů, které se při masáži používají, zažijete úžasnou techniku.

Bambusová masáž uvolňuje energetické blokády těla, stimuluje krevní oběh, má podobné účinky jako lymfatická masáž, odstraňuje bolesti páteře, uvolňuje napětí a ztuhlost svalů. Je zvláště vhodná pro osoby s otoky nebo celulitidou.

 

THAJSKÁ MASÁŽ NOHOU: Pochází z Chrámové školy Wat Pho v Bangkoku, ale její kořeny sahají až do starověké Číny.  Meto

da stará tisíce let patří v Thajsku i dnes k nejoblíbenějším a nejvyhledávanějším masérským službám. Působí příznivě na psychiku, odbourává nahromaděný stres a celkově relaxuje organismus. Tato masáž, svou povahou harmoniza

 

ční, spočívá ve stimulaci energetických drah a bodů na chodidlech a nohou. Jde o kombinaci uvolňujících technik, akupresury, protahování ztuhléh

 

o svalstva a uvolňování napětí v kloubech. Specifikou je používání speciálního dřevěného kolíčku, s jehož pomocí se provádí hluboká stimulace akupresurních bodů. Tím dochází k ovlivnění jednotlivých vnitřních orgánů a zlepšení jejich funkce.

ÚČINKY:

 • posiluje imunitu
  •zlepšuje krevní a lymfatický oběh
  •omezuje riziko tvorby civilizačních nemocí spojených s poruchami krevního oběhu
  •odstraňuje pocit těžkosti a únavy nohou a otoky chodidel
  •stimuluje funkci vnitřních orgánů
  •odbourává stres
  •odstraňuje únavu
  •přispívá k celkové harmonizaci těla i mysli
  •předchází bolestem hlavy a migrénám

 

HOT STONES: Je další z typů havajských masáží, pocházející z Havajských Ostrovů. Zajímavé však je, že počátky vzniku se také někdy připisují Číně, kolébce většiny masážních technik. U tohoto typu masáže se používají kameny zahřáté na 50 – 60 stupňů Celsia, které dokonale prohřejí celé tělo. Lávové kameny jsou speciálním typem kamenů, které dokáží udržet extrémní množství tepla po dlouhou dobu a rovnoměrně je ze sebe vypouštět.

Masáž lávovými kameny ovlivňuje především meridiány – cesty, které probíhají naším tělem a střetávají se v důležitých spojnicích. Při jejich zablokování dochází k velkému úbytku sil, ke zhoršení nálady a omezení chuti naplno žít.

Lávové kameny velmi efektivně pomáhají v odblokování problémových míst na energetických cestách. Výsledkem je obnovení tělesných i psychických sil.

Účinky:

 • odstraňuje stres a napětí v těle
  •zvyšuje mikrocirkulaci
  •odbourává toxické látky a škodliviny v těle
  •zrychluje buněčný metabolismus
  •podporuje krevní a mízní oběh
  •přispívá k uvolnění ztuhlých svalů díky kombinaci masážních pohybů a vyzařovaného tepla
  •zmírnění bolestí kloubů, revmatismu, křečí

 

ČOKOLÁDOVÁ MASÁŽ: Pronásleduje vás neodbytná chuť na čokoládu. Pokud si ji z dietních důvodů nemůžete nebo nechcete dopřát svému žaludku, můžete její sladkou vůní potěšit alespoň svoje čichové buňky. Čokoláda má na organismus posilující účinky…Exkluzivní tělová kúra, která uvolňuje endorfiny Vás naplní pocity radosti. Stimuluje krevní oběh, odbourává tukové shluky, zlepšuje pružnost a tonizaci pokožky. Výborná na celulitidu, zpomaluje proces předčasného stárnutí, celková relaxace.
Čokoládová maska HOT CHOCOLATE  – IDEÁLNÍ DÁREK PRO PARTNERA K VÝROČÍ VZTAHU, K VALENTÝNU NEBO K VÁNOCŮM.

 

 

 

 

Zanechte vzkaz

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *