Masáže Katka

Objednávky na 775505519 (masérka Katka) 

CENÍK MASÁŽÍ DOLE NA KONCI STRÁNKY….

SPECIÁLNÍ NABÍDKA ZDE :    

 

An Mo – čínskou uzdravující masáž reflexních zón,

meridiánů a akupresurních bodů chodidel. An = tlačit, stisknout, Mo = třít.

Všichni lidé mají nohy, stejně jako všechny stromy mají kořen. Vyčerpání u stromu začíná kořenem a stárnutí lidí u nohou.“

Výhody a indikace:

  • Jedna z nejdůležitějších metod tradiční čínské medicíny, která má fyzické účinky na jednotlivé orgány a lidské tělo jako celek.
  • Tento exkluzivní postup se používá už více než 4 tisíce let nejen v Číně, ale také např. v Indii, Egyptě, u Inků a indiánů.  Účinnost se tím nepřetržitě ověřuje a potvrzuje.
  • Nemusíte se svlékat, stačí obnažit nohy nad kolena. Aktivujeme cévy, svaly, lymfu nohou, dráhy ledvin, jater, sleziny, je možné odhalit dosud skryté oslabení orgánů – (diagnostika) a posílit je. Na chodidle má člověk až 70 000 nervových zakončení, skrze které lze efektivně ovlivňovat fyzický i psychický stav klienta. Odhaluje skutečné příčiny nemoci a upozorňuje na možné zdravotní komplikace i několik týdnů předem.
  • Tento druh masáže může být jak příjemný – relaxační a preventivní, tak intenzívnější – zaměřený na řešení zdravotních potíží, vždy je však účinný.
  • Tento postup je silně detoxikační – zaměřený především na zdraví ledvin. Před a po masáži Vám proto nabídneme sklenici vody.
  • An Mo je výborný doplněk při hubnutí, pro povzbuzení metabolismu, peristaltiky a při řešení nespočtu zdravotních potíží, určen všem od dětí až po seniory. Před masáží doporučujemeněkterou z našich koupelí nohou.

KLASICKÉ MASÁŽE
*lehnete si na masérské lehátko a my Vám uvolníme zatuhlé svaly, pohladíme na těle i na duši tímto nejčastěji používaným druhem masáží.Můžete si vybrat jakoukoliv kombinaci, např.  ochutnávka 30minut, záda+šíje 60 minut, záda+šíje+nohy+plosky nohou 90minut, nebo  celé tělo 120 minut.

LYMFATICKÁ MANUÁLNÍ ( RUČNÍ ) MASÁŽ
se považuje za nejdůležitější masážní proceduru v boji proti nadváze a celulitidě. Lymfodrenáž odlehčí vašemu míznímu systému a současně napomáhá k regeneraci organismu.
Nevhodná potravinová skladba, časté stresové situace a každé výraznější onemocnění zvýrazňuje zátěž našeho mízního systému. To se projevuje únavou, slabostí, vyčerpáním, otoky kotníků. V pokročilém stádiu pak i zduřením a bolestivostí lymfatických uzlin.
Manuální lymfodrenáž má i významný kosmetický účinek především v boji proti celulitidě. Ta vzniká především z důvodu usazených odpadních látek v podkoží, což způsobuje tzv. pomerančovou kůži. Pomocí lymfodrenáže můžeme dosáhnout zřetelného pokroku v eliminaci kožní celulitidy.

Kontraindikace:
srdeční onemocnění, akutní žilní záněty, aktivní onkologická onemocnění, akutní bakteriální a virová onemocnění, horečnatá onemocnění, nekompenzovaná hypertenze, patologická gravidita, nejasné bolesti břicha.

MASÁŽ  OBLIČEJE EXKLUZIVNÍ MASKOU ZNAČKY JUST
Vyhlazovací masáž obličeje je nová manuální metoda vyhlazování obličeje s ihned viditelným účinkem, protože se zaměřuje na mimické svaly obličeje s hloubkovými a detoxikačními účinky. Působí na příčinu vrásek a přispívá k lepšímu vyživování pokožky i samotných svalů.
Jistě je vám znám pojem lifting jako operační zákrok, při kterém se provádí napínání pokožky.
Výraz obličeje znázorňuje v jakém jsme psychickém stavu. Velmi vytížení jedinci mají strhaný a unavený výraz. Touto metodou se dá proti tomuto jevu účinně bojovat, a tak pomoci klientovi i psychicky. Dokáže totiž nejen krásně vypnout pokožku, ale i navodit pocit pohody a harmonie, což se zobrazí na větším sebevědomí a spokojenosti klienta. Reflexní účinek je zde výrazný a přispívá z 80% celkovému zlepšení psychiky touto metodou.

Tato masáž brání stárnutí pleti, vzniku vrásek, podporuje regeneraci, zvyšuje pružnost pokožky, má pozitivní vliv na psychiku

 

 

CELULITIDA A MASÁŽ PROTI CELULITIDĚ

Věděli jste že?

Celulitida vzniká při větším množství tuků utvořených metabolismem, kdy tělo už není schopno prokrvovat celou tuto vrstvu až na povrch. Zmnožení tukových buněk je podmíněno činností ženských pohlavních hormonů, proto jsou celulitidou častěji sužovány zástupkyně něžného pohlaví. Co je výsledkem, to je známo každému z nás. Zvrásnění kůže, vznik charakteristických hrbolků lokalizovaných zejména na stehnech a bocích.
Celulitida nepředstavuje žádnou zdravotní komplikaci, je to ale efekt, kterého se děsí každá žena. Elegantní hladká kůže na bocích a stehnech totiž při celulitidě vezme za své, naopak se dostaví nehezká hrbolatá kůže s dolíčky. Výraz „pomerančová kůže“ je ještě jedním z nejmilosrdnějších, který se v lidové řeči pro celulitidu vžil.
Proticelulitidovou masáží k zajištění hladké, zdravé kůže:
Tato masáž proti celulitidě má trvat kolem 45 minut. Je to velmi příjemně strávený čas a klient(ka) odchází s pocity uvolnění. Metoda je to nejen relaxační, ale i patřičně lékařsky zdůvodněná. Pro správný efekt se doporučuje masáž absolvovat aspoň dvakrát týdně a celkově by mělo být dosaženo až deseti masáží.

 

 

 

Ceník masáží 2022.

Své blízké můžete potěšit dárkovými poukazy. V případě potřeby Vám vystavíme fakturu.

Pravidelně máme různé bonusy a akce s nižšími cenami. Ráda Vám poradím s Just výrobky.

Kontakt: Kateřina Sládečková 775 505 519, 705 001 628

Zanechte vzkaz

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *