Masáže

Objednávky na 775505531.

Nabízíme mnoho druhů masáží..

Vybere si každý.

KLASICKÉ MASÁŽE
*lehnete si na masérské lehátko a my Vám uvolníme zatuhlé svaly, pohladíme na těle i na duši tímto nejčastěji používaným druhem masáží.Můžete si vybrat jakoukoliv kombinaci, např. záda+šíje 60 minut,
záda+šíje+nohy+plosky nohou 90minut, nebo záda+šíje+ruce+hlava 75minut

 INDICKÁ MASÁŽ HLAVY
*touto mimořádnou masáží Vám ulevíme od napětí a stresu. Posadíte se na židli , důkladně Vám promasíruji šíji a krk, pak přejdu na vlasovou část, obličej a uši. Po této masáži se budete cítit jako znovunarození

 

MASÁŽ LÁVOVÝMI KAMENY
patří mezi nejluxusnější masáže. Dovede Vás k absolutní relaxaci a mnohdy Vás i ukolébá k posilujícímu spánku. Masáž s lávovými kameny naprosto překonává klasické masáže svými účinky na tělo i duši. Zažijete pocit naprostého uvolnění a harmonie. Zcela zapomenete na okolní svět a všední starosti kolem sebe. Je jednou z nejlepších terapií k odstranění stresu a vnitřního neklidu.

Příjemné teplo přichází z vulkanických kamenů do každé části vašeho těla. Nádherně si odpočinete a ještě dlouho po masáži budete cítit blahodárné uvolňující teplo. K masáži se používají speciální lávové kameny, které výborně akumulují teplo, a tím přispívají k větší účinnosti procedury. Lávové kameny pomáhají odstraňovat blokace na důležitých bodech (meridiánech) a též rozproudit energii ve Vašem těle. Tyto kameny mají zároveň i mimořádně silnou energetickou vibraci, jsou předem nahřívány ve vodní lázni na teplotu 40 – 50 °C. Tímto nesmírně příjemným způsobem jsou postupně uvolněny jednotlivé partie těla a jsou střídavě masírovány kameny i bez nich. Ke zvýšení efektu celé masáže se používá exotický olej, který umocní Vaše libé pocity.

Mimořádně silné jsou kosmetické účinky, masáž zvláční pokožku, teplo otevře póry. Blahodárným vlivem na lymfatický systém působí lávové kameny proti celulitidě. Na úrovni energetické harmonizuje funkce čaker (energetických center) i meridiánů (energetických drah), navozuje meditační stav. Pocity a účinky vydrží po několik dnů. Masáž je určena pro všechny věkové kategorie. Nedoporučuje se však těhotným ženám do třetího měsíce těhotenství a lidem, kteří jsou citliví na teplo, mají křečové žíly či silná kožní, infekční a zánětlivá onemocnění, cukrovku, epilepsii, ale především se nesmí tato masáž dělat lidem s vysokým krevním tlakem.

MANUÁLNÍ ( RUČNÍ ) LYMFODRENÁŽ
se považuje za nejdůležitější masážní proceduru v boji proti nadváze a celulitidě. Lymfodrenáž odlehčí vašemu míznímu systému a současně napomáhá k regeneraci organismu.
Nevhodná potravinová skladba, časté stresové situace a každé výraznější onemocnění zvýrazňuje zátěž našeho mízního systému. To se projevuje únavou, slabostí, vyčerpáním, otoky kotníků. V pokročilém stádiu pak i zduřením a bolestivostí lymfatických uzlin.
Manuální lymfodrenáž má i významný kosmetický účinek především v boji proti celulitidě. Ta vzniká především z důvodu usazených odpadních látek v podkoží, což způsobuje tzv. pomerančovou kůži. Pomocí lymfodrenáže můžeme dosáhnout zřetelného pokroku v eliminaci kožní celulitidy.

Kontraindikace:
srdeční onemocnění, akutní žilní záněty, aktivní onkologická onemocnění, akutní bakteriální a virová onemocnění, horečnatá onemocnění, nekompenzovaná hypertenze, patologická gravidita, nejasné bolesti břicha.

MANUÁLNÍ LIFTING OBLIČEJE
Lifting – vyhlazovací masáž obličeje je nová manuální metoda vyhlazování obličeje s ihned viditelným účinkem, protože se zaměřuje na mimické svaly obličeje s hloubkovými a detoxikačními účinky. Působí na příčinu vrásek a přispívá k lepšímu vyživování pokožky i samotných svalů.
Jistě je vám znám pojem lifting jako operační zákrok, při kterém se provádí napínání pokožky.
Výraz obličeje znázorňuje v jakém jsme psychickém stavu. Velmi vytížení jedinci mají strhaný a unavený výraz. Touto metodou se dá proti tomuto jevu účinně bojovat, a tak pomoci klientovi i psychicky. Dokáže totiž nejen krásně vypnout pokožku, ale i navodit pocit pohody a harmonie, což se zobrazí na větším sebevědomí a spokojenosti klienta. Reflexní účinek je zde výrazný a přispívá z 80% celkovému zlepšení psychiky touto metodou.

Tato masáž brání stárnutí pleti, vzniku vrásek, podporuje regeneraci, zvyšuje pružnost pokožky, má pozitivní vliv na psychiku

 

ÁJURVÉDSKÁ MASÁŽ NEBOLI „ ABHYANGA“ je jednou ze součástí tradičního očistného, detoxikačního a revitalizujícího programu nazývaného „pančkarma“. Při ajurvédské masáži je celé tělo rytmicky masírováno za pomocí velkého množství teplého herbálního oleje. Tímto způsobem se odstraňují toxiny z těla a zároveň se uvolňují bloky v celém systému. Při provádění masáže tradičními rytmickými a hluboce relaxačními pohyby se odstraňuje stagnační energie z těla a aktivuje se tzv. „prana“ – vnitřní životní energie stimulující celé tělo, jeho tělesnou vitalitu, energii a sílu. Pravidelné masáže jsou schopny ochránit tělo před negativními účinky, před úzkostí, strachem, vyčerpáním a všemi dysbalancemi, způsobenými poruchou „váty“ ( bolesti hlavy, nespavost, neurotické projevy, únava, nevýkonnost, skleslost…).
V čem ájurvédská masáž pomůže:
Díky našemu příliš rychlému životnímu stylu, kdy je všechno pouze o rychlosti, dochází v těle ke zvyšování váty, která následně způsobuje až 60% nemocí. Masáž teplým olejem slouží jako skvělá prevence právě této zvýšené váty. Pomáhá zvyšovat cirkulaci krve v těle a zároveň regulovat krevní oběh (nezvyšuje tlak krve)! Je velmi dobrá pro podporu lymfatického systému a vylučování toxinů, podporuje zvýšení imunity. Působí silně detoxikačně. Důležitá je proto hlavně pro lidi žijící ve větších městech, využít můžete tedy naši ájurvédskou masáž v Opavě.
Historie ajurvédské masáže je třeba hledat před mnoha a mnoha staletími, kdy léčitelé dělali zázraky svýma rukama. Masáž jako léčivý a hojivý prostředek byla známa a prováděna již nejstaršími indickými starodávnými léčiteli. Jsme rádi, že vám můžeme představit ájurvédskou masáž.

 

CELULITIDA A MASÁŽ PROTI CELULITIDĚ

Věděli jste že?

Celulitida vzniká při větším množství tuků utvořených metabolismem, kdy tělo už není schopno prokrvovat celou tuto vrstvu až na povrch. Zmnožení tukových buněk je podmíněno činností ženských pohlavních hormonů, proto jsou celulitidou častěji sužovány zástupkyně něžného pohlaví. Co je výsledkem, to je známo každému z nás. Zvrásnění kůže, vznik charakteristických hrbolků lokalizovaných zejména na stehnech a bocích.
Celulitida nepředstavuje žádnou zdravotní komplikaci, je to ale efekt, kterého se děsí každá žena. Elegantní hladká kůže na bocích a stehnech totiž při celulitidě vezme za své, naopak se dostaví nehezká hrbolatá kůže s dolíčky. Výraz „pomerančová kůže“ je ještě jedním z nejmilosrdnějších, který se v lidové řeči pro celulitidu vžil.
Proticelulitidovou masáží k zajištění hladké, zdravé kůže:
Tato masáž proti celulitidě má trvat kolem 45 minut. Je to velmi příjemně strávený čas a klient(ka) odchází s pocity uvolnění. Metoda je to nejen relaxační, ale i patřičně lékařsky zdůvodněná. Pro správný efekt se doporučuje masáž absolvovat aspoň dvakrát týdně a celkově by mělo být dosaženo až deseti masáží.

 

Zanechte vzkaz

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *