Jsme nové studio Jako v Bavlnce

01.

Jóga  je cesta ke svobodě   Když nedýcháme řízeně, také naše mysl je nestálá. Ale když zklidníme dech, mysl se zklidní a je šance na dlouhý život. Proto bychom se měli učit ovládat své dýchání.

02.

Jóga je fontána mládí  Změna není něco, čeho byste se měli bát.  Spíše je to něco, co bychom měli vítat. Protože bez změny by v tomto světě nic nevyrostlo ani nekvetlo.

03.

Jóga je cvičení ztišení mysli Meditace přináší moudrost. Nedostatek meditace vede k neznalosti. Poznej, co tě vede dopředu a co tě drží zpátky, a vyber si cestu, která vede k moudrosti.

pořád

zrajeme

2

profesionální trenérky

5

lekcí každý týden (přes léto)

budou

kurzy každý měsíc

Naše charakteristika

Jako v Bavlnce má za cíl, abyste se u nás cítili, jako v bavlnce. U nás můžete najít rovnováhu, harmonii a obnovu energie uprostřed hektického každodenního stresu. Relaxujte a užijte si naše možnosti: cvičení jógy, různé druhy masáží, možnost setkat se s podobně nastavenými lidmi, možnost popovídat si a najít směr další existence.

Rovnováha těla a duše
Každodenní zdravý život
Meditace
Péče o vaše tělo

Naše příběhy

When I first started practicing Bikram yoga, my goal was to keep a commitment and not give up, but as I discovered day by day the benefits of Bikram I became more enthusiastic about making Bikram part of my life. I am so happy to see how my energy has improved to a point, even after a 12 hour day at work.

Mr Richard Black
manager

From that first step, I have come a long way. After attending for 6 of the first 7 days of the intro week, I was beyond hooked. The work was hard, but the benefits outweighed and continue to outweigh any sacrifice. Bikram yoga has helped me work through old injuries, calmed fears and take on challenges I never thought I would face.

Mrs Sara Parker
artist

Meeting Bikram Choudhury personally has complemented my practice even more. He was very friendly to me, and I found him to be a likeable human being. For the few minutes I met with Bikram, I got the impression that he is very humble and down to earth despite the fact that he is the world renowned Hollywood Guru.

Mr George Lebowski
pre-school teacher