Cvičení Tchaj-ťi

Cvičení Tchaj-ťi : Jedná se o čínská relaxačně pohybová cvičení. – pro 100% informace se spojte s lektorem Standou

Opakování: každý čtvrtek – mimo svátků a letních prázdnin.

Cíle cvičení: Zdravé uvolňování těla i mysli, uvolňování bolestí zad, směřování k tělesné i psychické rovnováze, rozvíjení vnímání i myšlení atd. Kompletní výčet přínosů cvičení je dlouhý. Prostředkem je pravidelný nácvik a cvičení sestavy Tchaj-ťi 24 forem (styl Jang – střední řád) a doplňková cvičení.

S sebou na cvičení: volný oděv, přezutí do tělocvičny

Učitel a organizátor: Stanislav Hendrych, – učitel Tchaj-ťi čchüan (styl Jang) od roku 1996. Kvalifikovaný cvičitel zdravotní tělesné výchovy. Kontakt

Informace o samotném cvičení Tchaj-ťi

Cvičení je vhodné pro věk od 15 do 100 let. Toto cvičení je nevhodné pro osoby beroucí léky na potlačení imunity, protože cvičení posiluje imunitu.

Cvičí se hodinu a pak je možné posedět u čaje a vyměňovat si zkušenosti. Cvičí muži i ženy, senioři i mladí mající dopoledne čas. Cvičení zaměstnává i mysl, což doporučují psychologové, aby cvičili senioři i junioři.

Tchaj-ťi cvičí se dopoledne, což mnohem více pozitivně působí na celkové tělesné zdraví (páteř, klouby, krevní tlak, imunitní systém), cvičení vedou k psychické rovnováze (rozpouštějí stresy a negativní emoce) což kladně ovlivňuje vnitřní orgány, působí v rámci prevence jako duševní hygiena a vyrovnává tělesné energie.

Zanechte vzkaz

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *